TRIGAR Duathlon Tor Poznań

Sport to zdrowie!

Już 15 maja rywalizacja o młodzieżowe Certyfikaty Akademii Młodych Olimpijczyków i zwycięstwo w III Pucharze Wielkopolski Służb Mundurowych na Torze Poznań! W 7. Trigar Duathlonie Tor Poznań i 7. Biegu Tor Poznań Formuła 1 #5km prawo startu mają bowiem już sportowcy, którzy ukończyli 14. rok życia. Zwycięzca i zwyciężczyni w młodzieżowej kategorii M14 i K14 otrzymają Złote Certyfikaty Akademii Młodych Olimpijczyków.

Organizatorzy wraz z Gospodarzem Zawodów Automobilklubem Wielkopolski chcą zachęcać młodzież i promować młode talenty. Motywacja do aktywności dzieci i młodzieży jest szczególnie ważna w tych czasach! Natomiast policjanci, żołnierze i strażacy powalczą w ramach III Pucharu Wielkopolski Służb Mundurowych. Na co dzień wymaga się od nich wysokiej sprawności fizycznej, a rywalizacja w zawodach sportowych dodatkowo motywuje do treningów.


Wstęp na teren Toru Poznań mają wyłącznie uczestnicy zawodów bez osób towarzyszących. Zawody odbędą się w reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującym protokołem. Każdy uczestnik zostanie poinformowany w specjalnym mailingu o szczegółach dotyczących odbioru pakietów startowych i zawodów.

Uczestnik dokonując zgłoszenia elektronicznego i zaakceptowania Regulaminu zaświadcza, że nie ma przeciwwskazań do udziału w Duathlonie i Biegu oraz, że będzie stosował się do bieżących zarządzeń i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczącego bezpieczeństwa i profilaktyki związanych z pandemią zawartych na oficjalnej stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus. Wszystkie publikowane na tej stronie informacje to oficjalne komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, opracowane na podstawie danych ECDC oraz WHO.