TRIGAR Duathlon Tor Poznań

Sezon 2017. Ruszyły zapisy na 3. Duathlon Tor Poznań i 3. Bieg “Formuła 1” na 5 km!

Start

Już 2 kwietnia 2017 r. wystartuje kolejna edycja duathlonu i biegu na Torze Poznań. Organizatorzy postanowili urozmaicić formułę wprowadzając nowe dystanse.

3. Duathlon Tor Poznań rozegrany zostanie na dystansie 23 km (5 km – bieg, 16 km – rower, 2 km – bieg). Pierwszy etap biegowy 5 km będzie atestowany, jak cała trasa, a duathloniści będą mieli dodatkowo certyfikowany bieg na 5 km. Dodatkowo zatem, oprócz możliwości uzyskania życiowego wyniku na Torze Poznań w duathlonie, można w pakiecie mieć także biegową “życiówkę”.

Biegacze, ścigający się w 3. edycji Biegu “Formuła 1”, mają znakomite warunki do szybkiego biegania! Łagodne zakręty, długie proste i równa jak stół nawierzchnia, to  warunki rzadko spotykane na biegach ulicznych. Atestowana “piątka” na Torze Poznań będzie z pewnością ważnym zapisem w sportowym CV.

Liczba zawodników zarówno w duathlonie, jak i biegu jest ograniczone! Warto sprawdzić swoją formę przed ważnymi startami w biegach ulicznych, duathlonach, triathlonach 2 kwietnia na Torze Poznań.

Link do zapisów

Link do listy startowej